Leo izgubio u Višegradu pola koša

TREBINJELIVE 18. 12. 2011. - 8:34h

U sinošnjoj utakmici u Višegradu u okviru 12. kola  lige 13 BiH za košarkaše, Varda je pobjedila Leotar rezultatom 84:83, po četvrtinama (22:23) – (18:20) – (18:13) – (26:24)

Tokom čitavog meča „Leo“ je bio bolji, te je na poluvrijeme otišao sa prednošću od 3 poena (40:43). Uz pomoć Markovića koji je postigao 19 poena, Varda je uspjela nadoknaditi zaosatak i na kraju uz malu sreću i slaviti.

Najefikasniji u Leotaru bio je Bojan Pelkić sa 18 poena (10 skokova, 6 asistencija).

Leotar se trenutno nalazi na 4. pozicija sa 18 osvojenih poena,uz omjer pobjeda i poraza 7:4. U narednom 13. kolu koje je na programu 20.12, Leotar dočekuje ekipu Servitium iz Gradiške.