U 6. kolu Premijer lige BiH u futsalu KMF "Leotar" je odigrao neriješeno u Livnu sa domaćinom MNK "Seljak" 7:7 (3:0).

kmf leotar kmf nevesinje (2)

Nakon prvih dvadeset minuta, Trebinjci su gubili 3:0. U drugom poluvremenu domaćini su vodili sa 4:0, a prvi gol za Trebinjce je dao Nevistić u 23, da bi domaćini opet poveli sa 5:1.

Gosti izjednačuju na 5:5, a domaći opet preuzimaju vođstvo od 7:5 . U 38.  i 39.  minutu golovima Milanovića i Nevistića Leotar dolazi do izjednačenja.

Rezultatom 7:7 završena je ova zanimljiva utakmica u kojoj je viđeno 14 golova od toga tri autogola.

Strijelci za domaćina bili su Maleta 2, Čolak, Krišto, Semren, Perković po 1 i autogol Šešelj, a za Trebinjce su golove postigli Milanović i Nevistić po 2, Šešelj 1 i autogolovi Krišta i Semrena.

MNK "Seljak": Vidović, Maleta, Čolak, Semren, Perković, Miočević, Grgić, Dalić, Palavra, Ćorić, Krišto, Pervan, Kovač, Kovčalija.

KMF "Leotar": Petrovski, Sarić, Matijašević, Cimirot, Milanović, Sulaver, Muratović, Milojević, Nevistić, Vujović, Šešelj, Šaraba, Šarenac, Mandić.