U 10. kolu Druge lige Republike Srpske - grupa istok, FK "Leotar" je poražen od OFK "Sloga" iz Gornjeg Crnjelova kod Bijeljine rezultatom 3:0 ( 1:0).

leotar kozara kup bih

Ovo je bila deveta pobjeda lidera na tabeli koji je bez poraza uz jedan remi, a Leotar je doživio četvrti neuspjeh.

Trebinjce je sustigao napor igranja na tri fronta, mali roster igrača, a u Kup-u Republike Srpske plasirali su se među osam, a BiH među 16 najboljih ekipa.

Igrači trenera Rajka Mičete svoje šanse nisu iskoristili preko Zečevića, Ristića i Medana, tako da je uslijedila kazna i domaći su na poluvrijeme otišli sa prednošću od 1:0.

U drugom poluvremenu gosti su primili još dva gola za konačnih 3:0. Treba reći da su domaći postigli dva pogotka iz jedanaesterca.

U sljedećem kolu na Police dolazi FK "Veleš" iz Nevesinja.

Nakon 10. kola Leotar ima 14 bodova uz gol razliku 11:9.