U 11. kolu Lige mladih kadetkinje ŽKK "Trebinje 03"pobijedile su rezultatom 44:73 u Banjaluci ŽKK "Mladi Krajišnik Feniks", a juniorke su sa rezultatom 91:67 izgubile od istog protivnika.

Zkk trebinje 03

Sa ovog gostovanja iz Banjaluke Trebinjke se vraćaju sa polovičnim uspjehom.

Kadetkinje domaćeg kluba vodile su samo sa 2:0 i 4:2 i to je bilo njihova jedina prednost na utakmici. Na kraju prve četvrtine rezultat je glasio 14:20, a na kraju prvog poluvremena gošće su bile u vođstvu od 9 koševa razlike 24:33.

Treća četvrtina završena je neriješenim rezultatom 11:11, a zadnju četvrtinu Trebinjke su dobile sa 20 koševa razlike za konačnih 44:73, a ujedno to je i najveća prednost na utakmici.

ŽKK "Trebinje 03" U-16: Kešeljević 24, Mrdić, Miletić 4, A. Milanović, Tomašević 4, A.Jokanović 13, Mihojević, Radovanović, Škrivan 6, Papović 17, Spahić 5, Arsenić. Trener: Milorad Nadaždin.

Trebinjske juniorke poražene su u Banjaluci od istog protivnika rezultatom 91:67. Nakon početnih 2:2 i 4:4 domaće igračice prelaze u vođstvo.

Približile su im se gošće na 17:15, ali se prvih deset minuta završilo 25:18.

U drugoj četvrtini, domaće igračice nastavljaju sa dobrom igrom i taj period su dobile sa deset koševa razlike i na odmor se krenulo sa 49:35.

Treću četvrtinu Banjalučanke su dobile sa 8 koševa razlike, a u zadnjoj četvrtini viđena je izjednačena igra.

I ovaj period utakmice domaće igračice dobijaju sa košem prednost. Na kraju utakmice na semaforu je pisalo 91:67, a 24 koša razlike je i najveća razlika na utakmici.

ŽKK "Trebinje 03" U-18: Kešeljević 15, Ambulija, Ninković, S.Milanović 11, A.Tomašević, Šapurić, I.Jokanović 8, Gordić, Šukić 4, Putica 3, Papović 24, Škrivan 2. Trener: Milorad Nadaždin.