U dvorani Osnovne škole "Sveti Vasilije Ostroški", večeras je u Ligi mladih U-18 ŽKK "Trebinje 03" rezultatom 87:61 (19:11, 27:18, 18:15, 27:17) pobijedio ekipu ŽKK "Orlovi" iz Banjaluke.

kosarka srpska srbija

Nakon nedjeljne pobjede u Prozoru protiv "Rame", ovo je još jedna pobjeda košarkašica Milorada Nadaždina.

Gošće su samo povele rezultatom 0:2 i domaće košarkašice do 4. minuta nisu dale koš. Od tada pa do kraja utakmice u vođstvu se nalaze Trebinjke.

Nakon prve četvrtine rezultat je glasio 19:11, a na poluvrijeme se otišlo sa 17 koševa razlike u korist Trebinjki 46:29.

U drugom poluvremenu viđena je ista slika na terenu.

U 32. minutu domaće igračice dolaze do najvećeg vođstva na utakmici 86:44. Do kraja meča, gošće iz Banjaluke uspjevaju samo da smanje razliku na -26 - 87:61.

U redovima ŽKK "Trebinje 03" dvocifreni koš učinak imale su Kešeljević 26, Škrivan 19, Jokanović 18 i Milanović 15, a u redovima gošći Domuzin je postigla 31 pogodak.

ŽKK "Trebinje 03": Kešeljević 26, Šapurić, Ninković, Milanović 15, Tomašević, Jokanović 18, Ambulija, Gordić, Šukić, Papović 9, Škrivan 19, Putica. Trener: Milorad Nadaždin