Fudbaleri "Leotara" poraženi su u okviru prve utakmice finala Kupa Republike Srpske na gostovanju u Bijeljini od ekipe "Radnika", rezultatom 2:0.

fk leotar ekipa

U prvih 20. minuta igralo se između dva šesnaesterca bez prilika za golove sa obje strane.

Nakon prekršaja Janjića u 28. minutu, Janković je šutira iznad gola. U 30. minutu, nakon kornera, lopta je udarila u ruku Todorovića i sudija je svirao penal. Siguran je bio Obradović za 1:0.

Nakon greške domaće odbrane, Šešelj je izašao sam ispred golmana Lučića, koji brani stoodstotnu šansu.

U drugom poluvremenu, u 49. minutu, Perović je dodao loptu Zečeviću, koji je sa osam metara šutirao pravo u golmana domaćih.

Obradović je postigao i drugi pogodak na utakmici i to u 67. minutu za konačnih 2:0

Naredna utakmica igra se u Trebinju 24. maja.