Klub malog fudbala "Leotar Ocean Link" pobjednik je ovogodišnjeg Kupa Republike Srpske jer su u finalnoj utakmici rezultatom 4:3 pobijedili "Tango" u Istočnom Sarajevu.

kmf leotar osvajac kupa

Leotar je došao u vođstvo golom Zečevića u 10. minutu. Tri minuta kasnije ekipa Tanga preko Jokića izjednačuje rezultat na 1:1. Ovim rezultatom završeno je prvo poluvrijeme.

U drugom poluvremenu Leotar ponovo dolazi u vođstvo u 23. minutu, a strijelac je Savo Andrić. Prednost Leotara traje samo četiri minuta, Berjan postiže izjednačujući pogodak.

U istom minutu, Trebinjci preko Zečevića ponovo dolaze u vođstvo.

U 28. minutu ekipa Tanga ponovo dolazi do izjednačenja preko Debelnogića.

Tačku na konačan rezultat stavlja Zečević svojim trećim pogotkom u 37. minutu.

Najbolji igrač na turniru bio je Lazar Zečević, a najbolji golman Risto Perišić, oba iz KMF "Leotar".

KMF "Leotar": Perišić, Savo Andrić, Zečević, Cimirot, Srđan Andrić, Čečur, Vukanović, Šešelj, Muratović. Trener: Mitar Vukanović.