U 22. kolu Druge lige Republike Srpske grupa - istok, fudbaleri "Leotara" pobijedili su danas na "Policama" ekipu FK "Famos" iz Gojkovića rezultatom 3:0 (1:0).

leotar famos

Ovom pobjedom Leo je nastavio seriju dobrih rezultata - treću uzastopnu pobjedu u prvenstvu i plasman u finale Kupa Republike Srpske.

Trebinjci su u susret ušli motivisano sa željom da se revanširaju igračima Famosa za minimalan poraz u jesenjem dijelu prvenstva. Već na početku utakmice, u 5. minutu, Cimirot je asistirao Zečeviću za 1:0.

Nakon ovog gola viđeno je nekoliko prilika koje nisu iskoristili Ramić i Vučić. Na odmor se otišlo sa minimalnom prednošću domaćina.

U drugih 45 minuta igrači trenera Rajka Mičete nastavili su sa dobrom igrom.

U 60. minutu iz igre je izašao Zečević, a zamijenio ga je Ristić koji samo tri minuta nakon toga, na centaršut Perovića, postigao drugi pogodak za Trebinjce.

Konačan rezultat veoma zanimljive utakmice postavio je Perović na asistenciju kapitena Ramića, šutom sa 20 metara u 84. minutu.

Nakon meča, trener Mičeta je rekao da je zadovoljan igrom svojim igrača, dodajući da je gol na samom početku meča olakšalo tok cijele utakmice.

"Drago mi je da su moji momci prikazali dobru igru pred domaćom publikom, koja se u sve većem broju vraća na Police", kazao je Mičeta.

Leotar se nalazi na petom mjestu na tabeli, sa 34 osvojena boda.