Fudbaleri "Leotara" pobijedili su danas na gostovanju u Mrkonjić Gradu, u prvoj polufinalnoj utakmici Kup-a Republike Srpske, ekipu "Slobode" iz tog grada rezultatom 1:3 (0:1).

fk leotar ekipa

Pobjedu Trebinjcima donio je Perović, koji je postigao het trik na današnjoj utakmici i ekipu sa "Polica" doveo na korak od plasmana u finale ovog takmičenja.

On je prvi pogodak dao u 33. minutu i sa tim rezultatom se otišlo na odmor. U nastavku utakmice, Perović je ponovo zatresao mrežu domaćina u 63. minutu.

Od 72. minuta Sloboda je igrala sa igračem manje, ali je to nije spriječilo da samo četiri minuta kasnije smanji rezultat na 1:2.

Perović se ponovo upisao u listu strijelaca u 83. minutu, kada je postavio konačan rezultat utakmice 1:3.

Trener "Leotara" Rajko Mičeta rekao je da je zadovoljan igrom svojih izabranika.

Druga polufinalna utakmica između ova dva tima biće odigrana u srijedu, 12. aprila na "Policama".