Rukometašice "Leotara" poražene su večeras u Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" u okviru 2. kola Premijer lige BiH, od ekipe "Izviđača" iz Ljubuškog rezultatom 21:46.

zrk-leotar

Gošće su u Trebinje došle kao siguran pobjednik, kao rival pred kojim domaćini skoro i da nemaju šansi. Tako se i ispostavilo. Trebinjke nisu uspjele da prate odlične napade i odbranu ekipe iz Ljubuškog.

Na poluvrijeme se otišlo pri rezultatu 8:25, a odlična igra gošći nastavljena je i u drugom poluvremenu.

Najefikasnija u redovima Leotara bila je Jegdić sa sedam golova, dok je kod gostiju bolja od ostalih bila Nosić sa 14 pogodaka.

ŽRK "Leotar": Kovač, Crnogorac, Kurajica, Boro 6, Mucović, Mišković 1, Anđušić 3, S. Jegdić 2, Perotić 1, M. Jegdić 7, Šarenac, S. Gaćina 1, A. Gaćina, Sekulović.

ŽRK "Izviđač": Gudelj, Prskalo 1, Vodoljak 8, Boto, Mišetić 3, Pavlović 1, Nosić 14, Majić, Boras 8, Babić, Kraljević Prusina 1, Perić 10.