PREKO 6.000 GRAĐANA NA MITINGU – Luka Petrović novi gradonačelnik, SNSD siguran u pobjedu!

Sponzorisani članak
TREBINJELIVE 26. 09. 2016. - 22:36h

Vrijeme je da Trebinje ponovo dobije mjesto koje zaslužuje – da se više ne stidi pred gostima i prijateljima, već da Luka Petrović bude izabran za novog gradonačelnika, poručeno je sa centralne konvencije SNSD-a sa platoa ispred Kulturnog centra pred više od 6.000 građana.

snsd-centralna-konvencija-trebinje-2016-9

Propraćem ovacijama prisustnih uz povike „Mile Srbine, Trebinje je uz tebe“ i  uz stihove pjesme „Ne može nam niko ništa“, predsjednik SNSD-a Milorad Dodik kazao je da će Petrović kao gradonačelnik već na početku mandata identifikovati probleme ovoga grada i zajedno sa svojim timom, članovima Vlade Republike Srpske i direktorima javnih preduzeća učiniti da se napravi vidljiva razlika u prvoj godini mandata.

„Zato sam i došao da podržim Luku Petrovića, čovjeka koji je u posljednjih godinu dana radio jedan od najozbiljnijih poslova u vladajućoj političkoj partiji – kao generalni sekretar i on će to ostati i dalje, ali mu želim uspjeh uvjeren da će taj uspjeh biti evidentan već 2. oktobra kada budu pristigli prvi rezultati“, rekao je Dodik.

snsd-centralna-konvencija-trebinje-2016

On je govorio o lijepim događajima koji ga, kako je rekao, vežu za Trebinje i njegove građane i da ne želi ništa loše da pamti iz našeg grada.

„Ne želim da pamtim ni zatvorena vrata Gradske uprave u posljednje četiri godine, ali kada sam vidio da su ta vrata zalupljena i Srpskoj pravoslavnoj crkvi znao sam sto odsto da sam na pravoj strani“, rekao je Dodik.

On je poručio da građani našeg grada više ne smiju da podržavaju politiku koja ide ka Sarajevu, a zatvara vrata Banjaluci i Beogradu.

„Zato vas molim da u nedjelju izađete na izbore. Pokažite šta želite i imaćete snažno Trebinje. Ovo je šansa!“, rekao je Dodik, čiji govor je u nekoliko navrata prekidan aplauzima okupljenih Trebinjaca.

Kandidat za gradonačelnika Trebinja Luka Petrović pozvao je večeras više hiljada okupljenih građana da 2. oktobra svojim glasom povrate izgubljeni ugled gradu i vrate Trebinje Trebinjcima, Republici Srpskoj i cijelom dobronamjernom svijetu.

„Od nedjelje, 2. oktobra, trpeljivom i ponosnom narodu Trebinja ponovo će se vratiti osmijeh na lice, jer ćemo svi zajedno krenuti u izgradnju boljeg života, vodeći se samo jednom mišlju – o našoj djeci. U tom dijelu imaćemo podršku i predsjednika Milorada Dodika i Vlade Republike Srpske“, rekao je Petrović.

snsd-centralna-konvencija-trebinje-2016

Podsjećajući na glavne tačke svoje platforme, Petrović je istakao da će nova administracija posebnu pažnju posvetiti razvoju, investicijama i zapošljavanju, formiranju agrarnog fonda, otkupnih stanica i hladnjača, razvoju turizma.

„Posebnu pažnju ćemo i posvetiti ženama, socijalnoj politici i kulturi, a ispostavićemo i funkcionisanje mjesnih zajednica“, naveo je Petrović.

Kritikujući aktuelnu gradsku vlast, Petrović je kazao da joj zamjera samo jedno – nerad tokom sve četiri godine, dok gradonačelnik Slavko Vučurević redovno prima platu od 3.900 KM i kupuje stan u Beogradu i luksuzni automobil.

„Razotkrio se zašto je pljuvao na predsjednika Republike Srpske  i Srpsku pravoslavnu crkvu, jer ovih dana iz njihovih redova saznajemo da im je jedini preostali adut u glasovima onih koji zasigurno ne vole institucije Srpske“, istakao je Petrović.

snsd-centralna-konvencija-trebinje-2016

On je, dok se iz publike orilo „Luka, Luka“ i „Odlazi Slavko“, podsjetio i na značajne projekte koji će u narednih četiri godine biti izgrađeni u Trebinju, navodeći glavnu obilaznicu, dovršetak gradske obilaznice, izgradnju zatvorenog bazena, kongresnog centra, vodovoda…

Nosilac liste SNSD-a za Skupštinu grada Trebinja Gordan Mišeljić poručio je političkim protivnicima da nije sramota izgubiti od boljih, kao što je tim SNSD-a.

„Juče smo dokazali kako volimo našu Republiku Srpsku, a 2. oktobra ćemo dokazati kako volimo naš grad“, rekao je Mišeljić, dodajući da odlazeći gradonačelnik pokušava da uvrijedi i ponizi svoje političke protivnike kroz iznesene laži i uvrede, što najviše govori o njemu.

gordan-miseljic-snsd-trebinje

Mišeljić je rekao da je vrijeme Slavka Vučurevića već prošlo, a da će od nedjelje Trebinje preuzeti tim sposobnih ljudi koji žele da rade za snažno i napredno Trebinje.

„Oni će se dokazati u skupštinskim klupama, a ako ne odgovore na vaše zahtjeve i očekivanja odgovaraće svima vama zajedno sa mnom“, kazao je Mišeljić, pozivajući sve prisustne da glasaju za Luku Petrovića i SNSD.

Na tribini su govorili i šef gradskog izbornog štaba Srđan Simović i predsjednik Ujedinjene Srpske Nenad Stevandić.

snsd-centralna-konvencija-trebinje-2016

Tribini su prisustvovali i ministar za prostorno uređenje, građevinarstvo i ekologiju Srebrenka Golić, potpredsjednik SNSD-a Neda Tešanović, narodni poslanici iz Hercegovine, predstavnici koalicije „Snažno Trebinje“.

snsd-centralna-konvencija-trebinje-2016

snsd-centralna-konvencija-trebinje-2016

img_9998

snsd-centralna-konvencija-trebinje-2016

 

TAGOVI:

Komentari

SNSD
Pa ljudi i ja sam jedan iz mase, ali napisite 3000 i onda smo pridodali.
Ocekivao sam bar jos ovoliko. Al eto, bilo tako.

Odgovori

Nisi ti mase gledao sinoć. Najveći domet ti je bila Pikića kafana. Zatvorite se tamo kao kakva sekta i vas šačica smišlja gadosti i svojim partijskim drugovima, a običnom narodu da i ne govorim.

Odgovori

Svako ko je bio na skupu, vidio je da je najbrojniji skup ikada u Trebinju. Uzmite kvadraturu prostora i pomnozite sa broje ljudi po kvadratu na ovakvu popunjenos 3 čovjeka po kvadratu pa će te se i sami prepasti. Ali netreba ovdje da se objasnjavamo sve će biti rečeno 2. oktobra.

Odgovori

Veceras je dodik naruzio luku I rekao mu da se seli posle izbora jer je I on skontao da je izgubio

Odgovori

Trebinje je vecetas jasno reklo da je novi gradonacelnik Luka Petrovic. Snaga Trebinja.

Odgovori

Stara poslovica.. ne trci pred rudu…. ili ne izuvaj se prije vode…..;-)

Odgovori

Trebinjci su veceras bili jasni i glasni da zele promjene. Luka sa ovim timom ima ideju i viziju da vodi ovaj grad. Luka Petrovic novi gradonacelnik grada Trebinja.

Odgovori

E bas ce nas usreciti sa investicijom zvanom Kongresni centar! Jako profitabilna i neophodna investicija: hiljadu zaposlenih, plate 1000 KM, fantasticni uslovi rada a minimalna ulaganja! Sigurno ce je graditi iz obezbedjenih sredstava i bez kredita!
Je li to bas najneophodnija stvar u Trebinju?
Pljujete po Slavku da ne zaposljava a ovaj ce vas sigurno usreciti i doneti napredak!

Odgovori

A tek obilaznica kroz bespuća Golog brda sa šoping molovima,naplatnim rampama,ugostiteljskim objektima,benzinskim pumpama i drugim sadržajima….?!?!
Da nije luke mi ne bi znali da u Golom brdu odavno leži ključ uspjeha našeg grada,ali ozbiljno…!

Sta reci posle ovoga veceras, koji slavko koji bakraci?! :)) dominacija luke u svakom pogledu

Odgovori

Velicanstvena konvencij!

Odgovori

7 000 ljudi nagovjestavaju ubjedljivu pobjedu Luke!

Odgovori

Sjajan tim dobio ogromnu podrsku naroda

Odgovori

Luka i Dodik za bolje i uspjesnije tb

Odgovori

6000??? Posebno kada objave portali naklonjeni vladajucoj partiji kao kada objavi rts odavno provaljana televizija koju niko normalan negleda. Aj realno. Odbijte djecu do 15g. Koji nemaju pravo glasa i autobuse iz Bilece i Gacka … koje imenom i prezimenom sa slika cemo da vam ih oznacimo. Koliko ostade trebinjaca po dvoje troje iz kuce ovim na tribinama i ovim sto sjede u prvom redu. Sto se bore za poslanicke klupe. Jer sada ima vise stranaka i kanditata za odbornike sumalo koliko i gradjana u trebinju. A svi sds-ovci stari. Prvi luka jel vam donio ispisnicu iz sds kada ga je napustio. Sve podanici i potomci najjace stranke pod kojom je nastala RS. A danas svi stvorise svoju. Jadna li je nasa RS. Sa ovim i ovalvim liderima sto narod naziva izdajnicima. Srecno vam bilo u kradji naredne 4.g ako dodjete u Tb na vlast a narodu nista bolje nece biti sa vama.

Odgovori

Република Српска није јадна. Можда би ти волио да буде. Нисам бројао народ и не знам тачно колико нас је било на овој трибини, али је једно сигурно да Требиње није видило масовнији политички скуп. И ово више није питање странака и страначке залуђености. Ово је питање одбране Републике Српске коју систематски Сарајево и ЕУ желе уништити преко слуга који очигледно не знају шта раде. И не знам о каквој крађи причаш? Ваљда је Славко почео са крађом тако што је за гласање у одсуству пријављивао људе који живе у Требињу. Ако не осјећаш ту Славкову губитничку атмосферу и побједничку у окружењу Луке Петровића, онда се запитај шта је са тобом.
А то што су портали махом на побједничкој страни је вјероватно због тога што су и они осјетили ту побједничку енергију и што слушају глас народа.
Не мрзи, погледај на брата Србина, немаш већег пријатеља од њега. Сарајево ти неће донијети ништа добро.

Odgovori

Slusajte nesto rvi ako vam je to sifra. Ja odlicno znam sta to znaci otac mi je bio rvi 80%amputirac od posledica ranjavanja izgubio zivot u 55g. Izgubili majku ostalo nas 4.ni jedno nije imalo stipendiju niti drzavni posao. Iakp smo doktori medicine i mahistri teh.nauka. sada mi kazi dragi rvi. Ko je krv ?.. bakir i sarajevo ili dodik. Sto na 100konkursa izadjes i nemas odbijenice vec samo neko drugi vec godinama radi pa mu daju stalno resenje kada su vec konkurs raspisali. To je nas dodok i crvena armija. Sto rs upropastila. I nas djecu unazadila i ostavila u dugivima a svoju smjestila i snadjbjela za 5buducih generacija. Ja nisam slavkov covjek on i nezna za mene jer moj fax nije opstina niti smo se skolovali za nju. Moj fax je ono u cemu luka i dodikovci odavno nedaju javne konkurse a odnedavno i u bolnici ih nema. Pa to js nasa jadna jdna republika srpska. A inemenom i prezimenom narkomane i dilere cu ti nabrojati koji rade i koje su oni licno zaposlili na ta mjesta djece poginilulih i rvi.nemoj nikada vise da slizis tom sifrom jer ona za mene je sveta. Ja je branim i braniti cu zivotom kao sto je i moj otac. A ti dobro znas da j to sds. I da su dodo i luka a vherovatno i ti pod njom se borili i bili clanovi iste. Nemoj pisati raleplike nejome koga neznas. I nekome koga je upravo dodikov rezim i crvene knjizice vratile unazad 100g. Ali duh nece dugo jos slomiti. Jer imam vjeru za razliku od njih koji udu crkvu od juce i to samo kada je vl.grihorije sluzi liturgiju. Dosta o snsd-ovom patriotizmu i hriscanstvu.

Jesi li ti invalid u glavi ili u neki drugi dio tijela?Kakav si ti to čovjek koji podržava onoga koji kaže“ponosim se što nisam učestvovao u ratu“ i onoga što je pobjegao u Beograd dok smo mi krvarili i koji nas nazva izdajnicima.Žao mi te ratni druže ako si RVI,baš mi te je žao!!!

Patriote pred izbore… aa nijedan od njih sto su bili na bini nisu bili u ratu…. vec su se svi obogatili na tudjoj muci… ii oni da pricaju o cassti I patriotizmu… daj ljudi paa vi stvarno ne vidite ili ste glupi…

Veceras je Trebinje jasno i glasno porucilo koga hoce za gradonacelnika , a to je Luka Petrovic!

Odgovori

Nesto je trulo u drzavi Danskoj. Ovi prvi redovi uljevaju ekstra povjerenje u gore sutra a kod Slavka na skupu za jos gore sutra. 6000/2=3000 od 3000 je 1000 het, elektro.p, elektricno. 1000 oni koji se nadaji poslu da broje valove na brani i oni koji cuvaji posao. Ona jos jedna 1000 clanovi stranke i po koji ostrasceni simpatizer. Slavko i Luka kao dva g…… na dva tanjira a mi se svadjamo koje manje ili vise smrdi. 90% cemo imati cast da vidimo doticnog na vlasti pa za 4 god se fino popricamo o 20-30% skupljoj struji da se isfinansira BL i ovi koji ce biti nanovo zaposljeni. Slavko ide u istoriju i arhivu. Novi tucmalj dolazi na korito.

Odgovori

Jednom su trebinjski gradjani napravili gresku i ne zele vise da je ponove, a da je tako to pokazuje odaziv na vecerasnjoj konvenciji koja je bila velicanstvena u kojoj su jasno dali do znanja da je Luka najbolji izbor.

Odgovori

Obtatite paznju na stajling 90%kravata su crvene u fodikovom stilu ili eventualno sa nekom prugom uz crvenu obaveznu. I odjela kao iz filma maratonci trce pocasni krug. A da zaboravih to vjerovatno miko saner snadbjeva a uz sugestije sladje iz sekend henda i ovih modelsica koje samo o tome u zivotu su brinule kako se obuci. To su nasi buduci odbornici. Samostalno se nesmiju ni obuci. Ima jos poslovnih kombinacija da nisu uniformisane i obojene strankom. Moze i druga boja biti dominamtna i ozbiljna za binu. Ali dodo i na to mora dati svoj blagoslov .;-)

Odgovori

Života ti, je si l’ ti normalan/na/no????

Odgovori

Milorad Dodik je nocas imao ljudi na tribini u Trebinju sto vi iz PDP nebi skupili u svim gradovima.. Svaka cast Trebinju i građanima koji su nocas dali podrsku ekipi Snsd i jasno dali do znanja da je pobjeda na pragu!

Odgovori

Pobjeda je nasa kazu Trebinjci!!! Snsd i koalicija su jaci nego ikada… Hvala ljudima ovog grada na podrsci!

Odgovori

P
okažite šta želite i imaćete snažno Trebinje. Ovo je šansa da izaberete pravog covjeka! A to je Luka Petrovic!

Odgovori

Juče smo dokazali kako volimo našu Republiku Srpsku, a 2. oktobra ćemo dokazati kako volimo naš grad i zato moramo izabrati Luku za naseg gradonacelnika jer je on pravi covjek koji nam moze svojom idejom i vizijom od grada napraviti ljepse mjesto za život!

Odgovori

Pokret i masu je Slavko imao iza sebe 2012, taj pokret i masa je sada na strani Luke. To se vidi a i u zraku se osjeti da je vrijeme za promjene.

Odgovori

Iz pouzdanih izvora saznajem da Slavko veceras pakuje kofere!

Odgovori

Nece se ponoviti 2012. godina. Skupo smo platili gresku zvanu Slavko Vucurevic. Veceras nema sumnje, Luka je novi gradonacelnik!

Odgovori

Nada posljednja umire!

Odgovori

Nezaboravna noc, vise od 6000 ljudi, Luka gradonacelnik!

Odgovori

Veceras je Trebinje jos jednom pokazalo koga zeli za prvog covjeka grada, vise nema dileme, Luka do pobjede!

Odgovori

Mile Srbine Trebinje je uz tebe, Luka do pobjede!

Odgovori

Ako je postojala neka dilema, od nocas je vise nema. Predsjednik je rekao svoje, da nije imao boljeg saradnika od Luke Petrovica, i da on moze da ucini Trebinje boljim! Luka novi gradonacelnik!

Odgovori

Sadasnji bukadjija moze da pakuje kofere I da napusti opstinu dosta je bilo nekulture , galame , nerada ,kriminal , lopovluka , prodaje itd Trebinje treba svijezu.krv I sposobne ljude !!!

Odgovori

cu 6000 jadni cime se sluzite kao mi coravi ludi…..to je vasa platforma samo laz

Odgovori

Sama cinjenica da je sinoc bio prisutan I stari prdonja bozidar vucurevic ukazuje da snsd ne treba da postoji. Dotakli ste dno…sav ljudski talog I smrad je bio sa vama…
Zamisli svi pkjuvaci s obje strane na jednom mjestu I to ZAJEDNO.
narode sve jaso obi VOLE SAMO SEBE.

Odgovori

A ne pricate o zalupljenim vratima vlade za trebinjce ??????
Ne pricate o ukradenim parama hercegovine koja je potrosena za vilu u dedinju, za voznje helikopterom, za setnje sa kusturicom po bijelom svijetu…za balahanje, za prijatelje kriminalce, za lopovluk veci nego u Manili I Rumuniji…..eeeeeeee jadni prejadni narode

Odgovori

O kom ti kriminalu pričaš? Čiji milje su ubice? Ko je ubio Marka Đerića? Ko? Predvodio nas je Slavko na mirne proteste,a znao je da je NJEGOV ŠEF KABINETA (eeeej ŠEF KABINETA) SVE ORGANIZOVAO!!!

Odgovori

A gde su bili najveci SNSD ov fan Grigorinjo, I miledi Cvijanovic ?

Odgovori

Narod je podrzao promjene i zeli bolje Trebinje!

Odgovori

Nije veseli Slavko kriv. On sirov, neotesan, naivan, ali zato DABRANIN ZDRAVKO I LOVAC LAZO lukavi seoski demagozi pa ga nahuškaju i nafiluju …

Odgovori

Zelimo da damo priliku da vidimo goce li se ispuniti data obecanja!

Odgovori

SLAVKO = KOLATERALNA ŠTETA U PRORAČUNIMA LAZARA VUČKOVIĆA, MILANA KOVAČA I SPASA POPOVCA!

JE LI OVAJ NAROD SVJESTAN DA IM JE ZA 4 GODINE DAO 112 HILJADA MARAKA???????

Odgovori

Slike govore istinu a ne tvoj jezik Milane…Hiljade.i hiljade nas je bilo…Nije nas sramota, mi smo dosli ponosni na tribinu a ne kao vasi sto se stide Slavka pa dodje šaka jada.. Sinoc je Trebinje pokazalo snagu i zelju da sve promjeni i da je nas gradonacelnik Luka Petrovic !!!

Odgovori

Pokazano u Gorici, pokazano na Tini, a sinoc i na zavrsnoj konvenciji SNSD da ce od 3eg oktobra Trebinje voditi pravi covjek, a to je Luka Petrovic

Odgovori

Uz tebe je šaka jada Slavkooooo… Dao si im posao i rekao ako padnes padaju i oni…zato moraju da pljuju kolju i napadaju slavko…saka jada te brani od hiljada savjesnih gradjana….niko nije lud vise…jednom se narod zeznuo nece vise nikada…

Odgovori

Velika djela su pred nama od oktobra!

Odgovori

Sara,
Platforma po Luki,rađaj djecu i sve ćeš probleme riješiti,bar petero.Počni čim prije da pokažeš kako takozvana platforma živi,a do tada tebi i djeci kako bude!

Odgovori

Razumite i ove Slavkove pristalice. Pa moraju i najgori i najnepismeniji negdje da se priklone. Kakav vodja-takve i pristalice…

Odgovori

Vrijeme Slavka Vučurevića već prošlo, a da će od nedjelje Trebinje preuzeti tim sposobnih ljudi koji žele da rade za snažno i napredno Trebinje.
Od sinog je i vrapcima na grani jasno da ce novi gradonascelnik biti Luka Petrovic!

Odgovori

Nema Slavka nema Tita, Petrović se Luka pita!

Odgovori

Znam da se on ne pita ni u vlastitoj kući,a kamo li u gradu.U Het-u i snsd-u možda,ali neće dugo!

Odgovori

Sinoc je dokazano koliko Trebinjci vole GOSPODINA Dodika, GOSPODINA Petrovica, GOSPODINA Miseljica i brojne druge. Takodje, dokazano je ko je buduci gradonacelnik Trebinja, ali i ko je bio najveci promasaj i zabluda grada Trebinja.
Sa GOSPODINOM Dodikom su nam otvorena sva vrata i omogucen je napredak kako Republike Srpske, tako i Trebinja.
Referendum je pokazao koliko je ko SRBIN i koliko ko ima „damara“ da bilo sta uradi za svoj narod i za svoju Republiku Srpsku.
SNAZNA SRPSKA – SNAZNO TREBINJE!

Odgovori

Cega 6000???Prisutnih na skupu jeli??

Odgovori

Pola pokreta za trebinje je za luku petrovica

Odgovori

Jača struja pokreta je za luku

Odgovori

6000 je bilo ali kamenčića ispred platoa haahah, čuj 6000 hahhaha, jeste ali s ostalim ljudima u gradu koji su po stanovima i kaficima hahhaha

Odgovori

Ej snažno trebinje, prestane gledati filmove o snsd-u više… Ti si jedan BOT najstrašniji i kad te nadjem u igrici samo te roknem,a da te i ne primjetim. Ti si onaj koji mozga nema, a takvi su lukici najdraži, što veća ovca to bolje k kad te od*ebe javi nam da te i mi ošišamo hahaha

Odgovori

Suvisno je komentarisati bilo sta sem da smo se sinoc uvjerili ko odlazi, a cija SNAGA DOLAZI. :)

Odgovori

Sto vam dodo pobjeze sinoc iz trebinja…. jer ste ga odusevili…..niste bili u stanju da sa koalicionim cepiguzima skupite 10000 ljudi vec jedva 2000. Jebo vam je ddo majku I.ljut otiso u banjaluku….. sve mu je jasno

Odgovori

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne i stavove internet portala TrebinjeLive.info. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Portal TrebinjeLive.info zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja.
Evo zbog čega je TrebinjeLive najčitaniji i najuticajniji portal u gradu!
8.500+
dnevnih
posjeta
265.000+
mjesečnih
čitanja
620.000+
mjesečnih
pregleda stranica
18.500+
fejsbuk
sviđanja