U 4. kolu Lige mladih BiH u košarci za žene ŽKK "Trebinje 03" vraća se sa polovičnim učinkom iz Sarajeva - ekipa U-18 je pobijedila, dok je U-16 izgubila od ŽKK "Željezničar".

Zkk trebinje 03

Košarkašice do 18 godina pobijedile su ekipu Željezničara rezultatom59:79 (18:25,14:12,17:19,10:23).

Od početka utakmice gošće su bile u prednosti. Nijednom rezultat nije bio izjednačen, a domaće igračice bile su najbliže izjednačenju kod rezultata 32:34 u 19. minutu. Na odmor se otišlo sa rezultatom 323:37.

U drugom poluvremenu igračice trenera Milorada Nadaždina zaigrale su još bolje, tako da povećavaju svoju prednost koja je iznosila 22 koša razlike, ali do kraja utakmice domaće igračice smanjile su razliku na minus 20 - semafor je pokazivao rezultat 59:79.

U redovima Trebinjki Isidora Šukić imala je dabl-dabl učinak i to 23 koša i 11 skokova.

ŽKK "Trebinje 03": Kešeljević 18, Ambulija, Ninković, Milanović 14, Tomašević, I.Jokanović 14, Šapurić, Gordić, Šukić 23, Putica 6, Papović 4, Škrivan.

ŽKK "Trebinje 03" do 16 godina poražen je od ŽKK "Željezničar" rezultatom 79:67 (20:17, 18:21, 17:21, 24:8).

Domaće igračice ušle su raspoloženije u meč tako da su već u 5. minutu imale prednost od 14:6, ali do kraja prve četvrtine gošće smanjuju na 20:17.

U drugih deset minuta Trebinjke bolje igraju tako da ovu četvrtinu rješavaju u svoju korist i na odmor se otišlo sa neriješenim rezultatom 38:38.

U trećoj četvrtini igraćice Milorada Nadaždina prešle su u vođstvo od četiri koša razlike i sa tom razlikom ušlo se u četvrtu četvrtinu 55:59. Zadnjih deset minuta bile su presudne jer je rezultat u 36. minutu bio 65:65.

Do kraja utakmice domaće prave seriju 14:2 za pobjedu rezultatom 79:67.

ŽKK "Trebinje 03": Kešeljević 21, Arsenić, Miletić, Mrdić 2, Tomašević 10, A.Jokanović 9, Kraljević, Radovanović, Škrivan 8, Papović 9, Spahić 8, Vučinić.

Nakon četiri kola igračice ŽKK "Trebinje 03" do 18 godina imaju četiri pobjede, a igračice do 16 godina imaju dvije pobjede i dva poraza.