Fudbaleri "Leotara" pobijedili su danas na gostovanju u Bugutovom selu kod Ugljevika, u okviru 21. kola Prve lige Republike Srpske - grupa istok, ekipu Mladosti rezultatom 2:3.

Leotar drina

Gosti su poveli u prvom poluvremenu i minimalnim rezultatom 1:0 otišlo se na odmor. Već u narednih 45 minuta Trebinjci su pokazali dosta bolju igru i zasluženo osvojili tri nova boda.

Pobjedu ekipi Rajka Mičete donijeli su Ramić sa dva pogotka i Perović, a i domaćini su postigli gol za konačnih 2:3.

U ekipi Leotara nisu igrala četiri standardna prvotimca, pa je trener Mičeta više nego zadovoljan onim što su njegovi izabranici pokazali na terenu.

Na "Police" u narednom kolu dolazi ekipa "Famosa" iz Istočne Ilidže.

Leotar se nalazi na petom mjestu na tabeli sa 31 osvojenim bodom, uz gol razliku 33:22.