Atletičari "Leotara" osvojili su tri medalje - dvije zlatne i jednu srebrnu na Prvenstvu BiH za mlađe uzrasne kategorije do 15 godina, koje je proteklog vikenda održano u Zenici.

ak leotar tuzla

Sandra Rosandić u trci na 300 metara i Dijana Kovač u skoku u vis sa preskočenih 160 centimetara, osvojile su zlatnne medelje, dok je Dijani Kovač u troskoku pripala srebrna medalja.

Vanja Spaić, atletičarka Leotara, koja trenutno nastupa za američku koledž ekipu Univerziteta Fresno na Floridi, osvojila je juče prvo mjesto na polufinalnom koledž turniru u Dalasu, u bacanju koplja, sa daljinom od 47 metara i 70 centimetara.