U 4. kolu "Lige za prvaka" u futsalu BiH ekipa KMF "Leotar Ocean Link" gostovala je u Konjicu kod MNK "Sofić" i izgubila rezultatom 5:3 (3:0).

kmf leotar

Prvo poluvrijeme završeno je vođstvom domaćina rezultatom 3:0, a Milanović je bio dvostruki strijelac i Avdić.

U drugom poluvremenu domaći preko Cerovine u 22. i Ramića tri minuta kasnije dolaze do ubjedljivog vođstva.

Gosti preko Bokića u 35, Čečura u 36. i 38. minutu smanjuju uvjerljivu prednost domaćina na konačnih 5:3.

Trebinjci se nalaze na šestom mjestu na tabeli sa 15 bodova.

U sljedećem kolu u Trebinje dolazi ekipa FC "Mostar SG Staklorad" koja zajedno sa ekipom MNK "Centar" iz Sarajeva dijeli prvo mjesto na tabeli sa istim brojem bodova.

MNK "Sofić": Hakalović, Milanović, Ramić, Bunar, Cerovina, Avdić, Bitevija, Sarajloić, Borić, Ređović.

KMF "Leotar Ocean Link": Radović, Savo Andrić, Čečur, Katičić, Bokić, Muratović, Savić, Šaraba, Sulaver, Perić, Ratković, Vukanović.