Fudbaleri "Leotara" odigrali su danas u Čapljini prijateljsku utakmicu sa HNK "Čapljina" u kojoj su poraženi rezultatom 2:1 (0:0).

leotar-borac-1

Utakmica na stadionu Bjelava sa članom Prve lige Federacije BiH, koji se nalazi na 13 mjestu na tabeli, poslije prvog dijela prvenstva protekao je u zanimljivoj igri obje ekipe.

Nakon prvih 45 minuta mirovale su mreže, ali u nastavku utakmice oba golmana vadila su loptu iz mreža.

Prvo su poveli domaćini, da bi povratnik u redove kluba sa Polica Perović svojim pogotkom u 75. minutu izjednačio rezultat na 1:1.

U zadnjih 15 minuta trener Rajko Mičeta na teren je poslao sve igrače sa klupe tako da su domaći to iskoristili i postigli svoj drugi pogodak za pobjedu nad Trebinjcima od 2:1.

U ekipi Leotara zadovoljni su prikazanom igrom, jer su u većem dijelu utakmice bili bolji tim na terenu.

Ovo je nakon FK "Igalo", FK "Dinamo" i FK "Sutjeska" bila peta pripremna utakmica.

Trebinjci će  "generalku" za početak prvenstva odigrati protiv FK "Igalo".