U 3. kolu Lige za prvaka u Premijer futsal ligi BiH KMF "Leotar Ocean Link" poražen je od KMF "Tango" u Istočnom Sarajevu rezultatom 3:1 (1:1).

kmf-leotar-tango

Trebinjci su otputovali na utakmicu sa sedam igrača do 21 godine, ali su se dobro držali sve do kraja utakmice.

Leotar je poveo golom Subašića u 5. minutu. Taj rezultat je bio sve do nekoliko sekundi prije isteka prvih dvadeset minuta kada domaćini preko Jokića izjednačuju na 1:1.

Tim rezuzltatom otišlo se na odmor,

U drugom poluvremenu rezultat se nije mijenjao sve do 36. minuta kada domaćini preko Jokića dolaze u vođstvo 2:1, a samo dva minuta kasnije Hadžić postiže i treći pogodak za domaćine.

U Ligi za prvaka nakon trećeg kola KMF "Leotar Ocean Link" nalazi se na šestom mjestu.

U sljedećem kolu Trebinjci gostuju u Konjicu ekipi MNK "Sofić".

KMF "Leotar Ocean Link": Radović, Subašić, Šutalo, Perić, Katičić, Sulaver, Ratković, Muratović, Savić, Kašiković.