U Trebinju je održan drugi turnir Internacionalne minibasket lige na kojem su učestvovali ŠK "Dubrovnik", KK "Budućnost Voli" iz Podgorice, KK "Koš" iz Sarajeva i KK "Svislajon Leotar".

mini basket turnir

Nakon odigranih utakmica mali Trebinjci su pobijedili ŠK "Dubrovnik" 10:6 , a izgubili su od KK "Budućnost Voli" 4:12 i KK "Koš" 9:11.

Utakmice se igraju 4x7 minuta, svaka se četvrtina posebno broji, a za pobjedu u četvrtini ekipa dobija tri, a poražena ekipa jedan bod. Nakon završetka četvrte četvrtine bodovi se sabiraju i u slučaju izjednačenog rezultata igra se produžetak.

Nakon svih odigranih utakmica na Drugom turniru u Ligi prijateljstva za djecu u dvorani Osnovne škole Gorica ekipa KK "Svislajon Leotar" ima jednu pobjedu i dva poraza kao i ekipe iz Sarajeva i Dubrovnika, dok je ekipa iz Podgorice pobijedila u sve tri utakmice.