U prvoj prijateljskoj utakmici u okviru priprema za proljećni dio prvenstva u Drugoj ligi Republike Srpske - grupa istok, fudbaleri "Leotar" sastali su se danas na "Policama" sa ekipim OFK "Igalo".

Leotar igalo

Nakon 90 minuta, rezultat je bio 0:0, iako je bilo dobrih prilika sa obje strane.

Fudbaleri Leotara su prvi zaprijetili u 12. minutu preko Cimirota, koji je šutirao sa 18 metara, ali se golman gostiju nije dao iznenaditi.

Ristić je prvo u 20, a nakon toga i u 23. minuti šutirao pored gola. Najbolju priliku Trebinjci su imali preko Ramića koji je šutirao  jako sa petnaest metara, ali na gol crti lopta je pogodila gostujućeg igrača koji je tako spasao čist pogodak.

U drugom poluvremenu treneri obje ekipe napravili  su dosta izmjena.

Golman domaćih Petrović odlično je intervenisao u 59. i 88., a gostujući u 61. minutu.

Neriješen rezultat je realna slika na terenu.

Pomoćni trener FK "Leotar" Oleg Ćurić, koji je, zajedno sa Veselinom Klimovićem u odsustvu prvog trenera Rajka Mičete, danas vodio ekipu sa Polica, rekao je da je bilo i dobre i loše igre, ali da je, s obzirom na to da pripreme traju tek desetak dana, i više nego zadovoljan igrom svojih izabranika.