KMF "Leotar" pobijedio je danas u Trebinju "Tango" iz Istočnog Sarajeva rezultatom 5:3, poluvrijeme 4:2.

kmf-leotar-tango

Tango je u Trebinje došao bez tri glavna golmana i nekoliko igrača, što je iskoristila ekipa Leotara i na kraju zasluženo slavila.

Trebinjci su već u 1. minutu meča došli u vođstvo preko Šešelja, a u drugom minutu je na semaforu stajalo 2:0. Gol je postigao Vico.

Celigija je u 5. minutu smanjio na 2:1, da bi Vico u 14. minutu postigao svoj drugi pogodak za 3:1. Ipak, do kraja prvog poluvremena postignuta su još dva gola.

Prvo je Guso u 15. minutu smanjio na 3:2, da bi Vico ponovo u 17. minutu dao gol za 4:2, što je i rezultat prvog poluvremena.

U nastavku utakmice dobra igra oba tima. Gosti su u 24. minutu smanjili na 4:3.

Konačan rezultat 5:3 postavio je kapiten Leotara Savo Andrić u 33. minutu utakmice.

KMF "Leotar": Radović, Sa. Andrić, Vico, Sr. Andrić, Šešelj, Šaraba, Zovko, Čečur, Ratković, Vukanović, Muratović, Savić Trener: Mitar Vukanović.

KMF "Tango": Šehovac, Milošević, Radović, Čeligija, Čampara, Gušo, Elez, Dizdarević, Debelonogić Trener: Mirko Marvan.