Na gostovanju u Mostaru, u okviru 3. kola Premijer Futsal lige Bosne i Hercegovine, ekipa KMF "Leotar Ocean link" poražena je od ekipe MNK "Zrinjski" rezultatom 3:2 (1:0).

kmf leotar mnk seljak

U prvom poluvremenu viđen je samo jedan gol koji je postigao domaći igrač Vlaho u 25. sekundu igre.

U drugom poluvremenu gosti izjednačuju preko Zovka u 22. minutu, ali domaćini preko Hrkaća u 26. minutu ponovo dolaze u vođstvo. Isti igrač postiže svoj drugi pogodak u 35. minutu, da bi konačan rezultat postavio Srđan Andrić golom u 40. minutu.

Ekipa iz Trebinja ima za čime da žali jer je u posljednjim sekundama utakmice promašila zicer.

KMF "Leotar": Radović, Savo Andrić, Šutalo, Zovko, Vico, Subašić, Pešić, Srđan Andrić, Šaraba, Srđan Andrić, Čečur, Perić, Katičić. Trener: Mitar Vukanović.
U sljedećem kolu u Trebinje dolazi ekipa MNK "Mostar SG Staklorad".