U prvom kolu Premijer futsal lige BiH KMF "Leotar Ocean Link" poražen je u Čitluku od MNK "Brotnjo Premijer SK" rezultatom 7:5, poluvrijeme 3:0.

kmf leotar mnk seljak livnokmf

Od drugog poluvremena Trebinjci su igrali sa golmanom-igračem, što su domaći iskoristili i dali još tri gola.

Tek u 34. minutu gosti postižu prvi gol preko Šutala, a minut kasnije Zovko i Katičić smanjuju na 6:3. Nakon toga domaći postižu još jedan gol, a Leotar preko Vica i Perića smanjuju na 7:5 što je i konačan rezultat ove utakmice.

U sljedećem kolu Leotar Ocean link igra u Trebinju protiv ekipe MNK "Salines" iz Tuzle, koja je u prvom kolu pobijedila Nevesinje sa 6:2.

KMF "Leotar Ocean link": Krnojelec, Andrić, Šutalo, Vico, Čečur, Radović, Zovko, Vladisavljević, Subašić, Katičić, Šutalo, Pešić, Perić. Trener Dragan Spaić.