DRUGA LIGA – Ristić donio Leotaru bod sa gostovanja

Autor: Ž.K./TrebinjeLive Foto: TrebinjeLive
TREBINJELIVE 11. 09. 2016. - 19:43h

U petom kolu Druge lige Republike Srpske – grupa istok, FK „Leotar“ je gostovao kod ekipe FK „Jedinstvo“ iz Brodca kod Brčkog i odigrao neriješeno 2:2, poluvrijeme 1:0.

Leotar jedinstvo

Dopmaćini su poveli u prvom poluvremenu da bi svoje vođstvo udvostručli u drugom dijelu.

Međutim, Dragan Ristić je svojim golovima u 61. i 80. minutu izjednačio rezultat na 2:2.

Nakon ovog kola klub sa Polica ima sedam bodova, a uz gol razliku 6:7 nalazi se na osmom mjestu na tabeli.

U sljedećem kolu u Trebinju gostuje ekipa Mladosti iz Bogutovog Sela kod Ugljevika.