Fudbaleri Leotara poraženi su na domaćem terenu, u okviru 4. kola Druge lige Republike Srpske - grupa istok, od ekipe Napretka iz Donjeg Šepka kod Zvornika rezultatom 0:4.

fk leotar

Leotar je imao inicijativu i šanse od samog početka utakmice, ali sve su bile bezuspješne. Prva prilika za goste u 36. minutu bila je uspješna. Jovanović je pogodio za 0:1, što je bio i rezultat prvog poluvremena.

Na samom početku drugog dijela, u 49. minutu, novi šok za malobrojnu publiku na Policama. Jeftić je povećao rezultat na 0:2. Iako su izabranici Rajka Mičete nakon drugog primljenog gola krenuli u defanzivu, to nije dalo očekivan efekat.

Gosti su nastavili sa dobrom igrom, pa su propuštene prilike domaćih kaznili još dva puta. Prvo je Jovanović u 78. minutu povisio na 0:3, da bi pet minuta poslije Ristanović postavio konačnih 0:4.