Fudbaleri Leotara pobijedili su danas na "Policama", u okviru 31. kola Prve lige Republike Srpske - lige za opstanak, ekipu Slobode iz Novog Grada rezultatom 2:0.

leotar vlasenica

Trebinjci su ostvarili zasluženu pobjedu i od samog početka stvarali su prilike za gol. Ristić je u 28. minutu imao odličnu priliku, ali lopta nije završila u golu gostiju. Isti igrač, nakon šuta Todorovića čija lopta se odbila od golmana gostiju, u 40. minutu postiže pogodak za 1:0.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor.

U nastavku utakmice zabilježen je odličan šut Cicovića u 73. minutu utakmice. Ali na semaforu je i dalje ostalo 1:0. Samo četiri minuta prije kraja regularnog dijela meča, na asistenciju Cimirota, Perović je postigao gol za 2:0, što je i konačan rezultat utakmice.

Fudbaleri Leotara današnjom utakmicom oprostili su se od domaćih navijača u ovoj sezoni.

Prvenstvo RS završava se naredne sedmice.