Košarkaši "Svislajon Leotara" poraženi su večeras u Mrkonjić Gradu nakon produžetaka, u okviru 1. kola Lige 6, od ekipe "Mladosti" rezultatom 85:79, po četvrtinama 17:22, 20:14, 19:18, 15:17, 14-8.

Kk leotar varda

Tokom regularnog dijela utakmice viđena je izjednačena igra oba tima, pa je i neriješen rezultat od 71:71 prikazao realno stanje igre na terenu.

Trebinjci su odlično otvorili utakmicu, ali u drugoj četvrtini nisu uspjeli da zadrže rezultatsku prednost. U drugom poluvremenu igrao se koš za košem. Dvije posljednje četvrtine iskorišćene su, maltene, za poravnavanje rezultata koji je donio produžetak.

U produžetku bolje se snašla ekipa domaćina, koja je pobijedila rezultatom 14:8.

KK "Mladost": Aleksić, Stoičić, Srdić, Đuranović, Jotić, Knežević, Ivetić, Radukić, Svilar, Dujković, Vučković, Jeremić.

KK "Svslajon Leotar": Komnenović, Lužaić, Aleksić, Pelkić, Mijović, Milanović, Rikalo, Đurasović, Radenković, M. Milanović, Ninković, Šakotić.