U četvrtoj prijateljskoj utakmici u pripremama za nastavak prvenstva u Prvoj ligi Republike Srpske, FK "Leotar" remizirao je 1:1 sa ekipim "Drine" iz Zvornika, poluvrijeme 0:1.

Leotar drina

U dosadašnje tri utakmice klub sa Polica je poražen, dva puta sa 1:0 i jednon sa 2:0, i tek je danas uspio da postigne prvi pogodak.

U prvom poluvremenu Trebinjci su bili konkretniji. Imali su šanse i to Ristić u 9., 10. i 28. minutu, ali gosti u 32. minutu dolaze do vođstva.

Kuzmanović je posla loptu u šesnaesterac i Jokić je glavom pogodio mrežu golmana Kolaka. Ovim rezultatom otišlo se na odmor.

Odmah na početku drugog poluvremena, tačnije u 47. minutu, Trebinjci su postigli pogodak, a strijelac je bio Šešelj.

On je na sredini terena došao do lopte, vodio je prema golu gostiju i sa vrha šesnaesterca postigao izjednačujući gol.

Do kraja utakmice zabilježeni su još udarci Bigovića u 77., Stefana Deretića u 81. i Bojana Deretića u 90. minutu.
I na ovoj utakmici u toku drugog poluvremena trener Rajko Mičeta isprobao je sve igrače koji su bili na klupi.

Nakon utakmice, Mičeta nije krio svoje nezadovoljstvo jer nije ispoštovan dogovor iz svlačionice.

"Nisam zadovoljan igrom u ovoj fazi priprema jer bi trebali biti konkretniji, bolji, jači i sigurniji. Za razliku od prethodnih utakmica dobro je što smo dali gol, a sve ostalo je za zaborav, brigu i analizu. Bojim se da nam ponestaje vremena iako još imamo mjesec dana do početka prvenstva", kazao je Mičeta.

On je dodao da razumije dozu umora, ali se moraju promijeniti odnos prema radu i samom sebi.

Narednu utakmicu FK Leotar odigraće u srijedu protiv FK Sutjeske.