Košarkaši "Svislajon Leotara" poraženi su večeras u Sarajevu, u okviru 8. kola Lige 12, od ekipe Sparsa rezultatom 68:63.

leotar student kosarka liga 12

Tim Dragoljuba Vidačića odlično je započeo utakmice. Dobili su prve dvije četvrtine i zasluženo otišli na odmor za rezultatom prednosti 27:33. Ipak, domaćini su se u nastavku utakmice mnogo bolje snašli, a Trebinjce su dosta koštale i sopstvene greške, izazvane odličnom odbranom ekipe iz Sarajeva.

Kraj treće četvrtine nagovijestio je pobjedu Sarajlija. Odličnim akcijama dobili su ovu četvrtinu 21:10. Međutim, Trebinjci su uspjeli da se vrate na kolosijek i utakmicu preokrenu u jednu više nego neizvjesnu predstavu.

Na kraju, Sparsi su imali bolju odbranu, koja ih je i dalje ostavila neporaženom ekipom u prvenstvu.