Na stadionu Police, u okviru četvrtog kola Prve lige RS u fudbalu, domaći Leotar pobijedio je Kozaru iz Gradiške rezultatom 2:1 i ostvario prvu pobjedu u sezoni 2015/2016. Leotar kozara

Trebinjci su u vođstvo došli u 40. minutu preko Deretića, a u odličnoj akciji učestvovali su i Perović i Šešelj.

To je bio i rezultat prvog poluvremena.

Nastavak utakmice donio je dva nova gola. Prvo su gosti u 57. minutu preko Glišića postigli za poravnanje 1:1, da bi desetak minuta poslije Cimirot bio siguran sa bijele tačke.

Do kraja utakmice, ekipa iz Gradiške pokušala je da postigne gol, ali nisu uspjeli da se približe mreži Leotara, koji je kontrolisao meč.

Nakon utakmice trener Leotara Rajko Mičeta je rekao da njegovi fudbaleri nisu dozvolili da ih iznenadi ekipa Kozare, koja je bila došla po pobjedu. ’’Frenetičnom borbom i zalaganjem uspjeli smo uzeti tri boda koja nas uvode u jednu mirnu luku. Sada imamo sedam dana mirnog rada da se pripremimo pred utakmicu u Foči kod našeg prvog komšije. To je neugodno gostovanje i potrudićemo se da ostvarimo dobar rezultat", kazao je Mičeta.