Fudbaleri "Leotara" pobijedili su danas u Tesliće ekipu "Proletera" 1:2.

Leotar Susjeska

Prvo poluvrijeme je završeno rezultatom 0:0. Drugo poluvrijeme bilo je interesantnije. Domaća ekipa dolazi u vođstvo u 51. minutu golom Osmića. U 60. minutu sedamnaest metara od gola Leotara, golman Kukrika glavom je išao na loptu kao i igrač domaćih Marković. Sudarili su se glavama, ostali ležati na zemlji, a zatim su kolima Hitne pomoći završili u Domu zdravlja.

U 62. minutu Pavle Sušić pogađa prečku, da bi petnaest minuta kasnije svojim golom izjednačio rezultat na 1:1. U 86. minutu Radulović iz slobodnog udarca pogađa stativu, ali u sudijskoj nadoknadi daje gol i dovodi "Leotar" do pobjede i nova tri boda.

U ovom kolu" Rudar " je u Prijedoru slavio protiv "Slobode" (N.G.) sa 1:0, a "Kozara "protiv" Sutjeske" 4:1. Nakon 21. kola "Leotar" je na vrhu tabele sa 42 boda, slijedi " Rudar " sa 40 i " Kozara " sa 37.