Nakon poraza u prvom kolu u Ligi mladih (U-16) protiv "Feniksa" u Banja Luci i četiri uzastopne pobjede protiv "Tešnja", "Željezničara", "BH Starta" i "Konjica" košarkašice "Trebinja 03" doživjele su drugi poraz u Livnu protiv istoimene ekipe 72:40, po četvrtinama (20:8, 22:6, 17:10, 13:16).

zkk trebinje 03

Nakon povratka sa turneje po Francuskoj, domaće igračice dočekale su gošće iz Trebinja u derbiju šestog kola.

Igračice "Trebinja 03" imale su samo jedno izjednačenje i to na početku utakmice 2:2, a nakon toga sve do kraja utakmice domaće igračice su bile u prednosti.

Najveća razlika na utakmici bila je u 32. minutu i iznosila je 39 poena razlike pri rezultatu 63:24.

Košarkašice "Livna" bile su bolje u svim segmentima igre tako da su slobodna bacanja šutirale 9/12, za dva poena 27/42, a za tri poena 3/7. Igračice " Trebinje 03 " imale su šut sa slobodnih bacanja 8/17, za dva poena 16/35, a za tri poena 0/5.

Jedina košarkašica u redovima gošći koja je imala dvocifreni broj koševa je Ivana Jokanović.

ŽKK "Livno": Marina Kelić 5, Tanja Kelić 14, Šarić 9, Visković 8, Pavić, Jurkić 5, Krišto 17, Bandov, Tokić 2, Mihaljević 12, Nakić, Krezo. Trener: Slavko Krišto.

ŽKK "Trebinje 03": Kešeljević 8, Ninković, Miljanović 7, Milanović 2, Tomašević, Jokanović 10, Šapurić 4, Gordić, Šukić 5, Papović 4, Putica, Ćeranić. Trener: Milorad Nadaždin.

Nakon šest kola ŽKK "Trebinje 03" ima četiri pobjede i dva poraza uz koš razliku 386:297.