U 19. kolu Premijer lige BiH u futsalu, večeras je KMF "Leotar" izgubio u Čelincu od istoimene ekipe rezultatom 5:4, poluvrijeme 3:1.

kmf leotar

Igrači iz našeg grada došli su pet minuta pred utakmicu zbog defekta na vozilu, tako da su Trebinjci loše otvorili utakmicu i gubili su 2:0. Ubrzo, nakon vođsta domaćina, vratili su se u igru i to golom Savića. Igrali su "egal" utakmicu, gdje je na kraju domaćin, kome je pobjeda bila imperativ, ipak zasluženo slavio.

Kod "Leotara" su se istakli Ninković, Pešić, Savić, Muratović, Vukajlović, Rudakijević. Strijelci za Trebinjce su bili Srđan Savić, Pešić, Vukanović i Dražen Savić. Nakon 19. kola "Leotar" ima osam pobjeda, jedna neriješenu utakmicu i deset poraza, uz gol razliku 69:72, sa 25 bodova zauzima šesto mjesto na tabeli.

U narednom kolu "Leotar" će dočekati ekipu MNK "Seljak" iz Livna, od kojeg su zimus izgubili 4:2.