Košarkaši "Svislajon Leotara" večeras su u Tuzli, u okviru 4. kola Lige 6, poraženi od ekipe "Slobode" rezultatom 101:99. leotar heo

Trebinjci su odlično počeli utakmicu i prvu četvrtinu dobili rezultatom 23:31. Ipak, u novih deset minuta bolja igra domaćina, koji su ovu četvrtinu dobili 30:18. Na poluvrijeme se otišlo pri rezultatu 53:49.

Treća četvrtina završila je neriješenim rezultatom 23:23, dok su posljednjih deset minuta pripali Trebinjcima, a rezultat je 25:27.

Kod "Leotara" bolji od ostalih je bio Radisavljević sa 29 poena, dok je kod gostiju najefikasniji bio Hasandić sa 26 poena.

KK "Svislajon Leotar": Krčum, Lužaić, Aleksić, Pelkić, Mijović, Milanović, Rikalo, Damjanović, Svetković, Radisavljević, Ninković, Negovanović.

KK "Sloboda": Radić, Omerbašić, Ahmetić, Hasandić, Hrnčić, Latifagić, Džambić, Rizvić, Marković, Muratović, Sarajlić, Petrić.