HERCEG-NOVI - Danas su u prijateljskoj fudbalskoj utakmici u Igalu fudbaleri "Leotara" odigrali neriješeno 2:2 (0:1) sa domaćim OFK „Igalo“, članom Druge lige Crne Gore.

leotar igaloPoveli su domaći u 8. minutu preko Kovačevića. Izjednačio je početkom drugog poluvremena Predrag Šešelj. Leotar je iz slobodnog udraca u 62. minutu poveo preko Marka Raičevića sa 2:1. Izjednačio je povratnik u redove Novljana Mijo Koprivica takođe iz slobodnog udarca.

Rivali su igrali u sljedećim sastavima:

OFK „IGALO“: Mićunović, Đurković, Šćepanović, Ćuković, Bumbar, Koprivica, Daisure, Pavlićević, Karadžić, Kovačević, Mrdak. Igrali su još: Perović, Bigović, Martić, Pešić, Jamamoto i Čvorović.

FK „LEOTAR“: Kukrika, Milošević, Šešelj, Ramić, Dimitrijević, Raičević, Cimirot, Popović, Zečević, Todorović, Jeknić. Igrali su još: Marković, Sušić, Andrić, Janjić, Đurić i Mićunović.